SWI18-12-N-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI18-12-N-P6R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI18-12-N-P6R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Fitxak: SWI18-12-N-P6R.pdf
  • Mezua
SWI18-12-N-P6Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI18-12-N-P6R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9211 pcs Datuen fitxa SWI18-12-N-P6R.pdf
pisu 0.375 lb (170.1g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.83" L x 1.34" W x 2.05" H (72.0mm x 34.0mm x 52.0mm)
Series SWI18-N (18W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 19W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 12V 19W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 1.6A
Kablearen luzera 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak cULus eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SWI18-12-E-P6R
SWI18-12-E-P6R
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 18W
Stockean: 9230 pcs
Deskarga: SWI18-12-E-P6R.pdf
RFQ
SWI18-12-N-P6
SWI18-12-N-P6
fabrikatzaileak: CUI, Inc.