SWI15-24-E-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI15-24-E-P5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI15-24-E-P5
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W
Fitxak: SWI15-24-E-P5.pdf
  • Mezua
SWI15-24-E-P5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI15-24-E-P5 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10346 pcs Datuen fitxa SWI15-24-E-P5.pdf
pisu 0.22 lb (99.79g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.80" L x 2.62" W x 1.91" H (71.0mm x 66.6mm x 48.4mm)
Series SWI15-E (15W) Eskualdea erabilia Europe
Energia (Watts) 15W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 102-4166
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea CEE 7/16
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 24V 15W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 630mA
Kablearen luzera 70.9" (1.80m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.