SWI12-5-N-P12R
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI12-5-N-P12R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MNT ADAPTER 5V 12.5W
Fitxak: SWI12-5-N-P12R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
SWI12-5-N-P12Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI12-5-N-P12R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MNT ADAPTER 5V 12.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8663 pcs Datuen fitxa SWI12-5-N-P12R.pdf
Tentsioa - Irteera 5V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 2.83" L x 1.34" W x 3.15" H (71.9mm x 34.0mm x 80.0mm) Series SWI12-N (12W)
Eskualdea erabilia Europe Energia (Watts) 12.5W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 0.7mm I.D. x 2.35mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea CEE 7/16 inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2 Deskribapen zehatza 5V 12.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 2.5A Kablearen luzera 59" (1.50m)