SWI10-12-E-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI10-12-E-P5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI10-12-E-P5
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Fitxak: SWI10-12-E-P5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SWI10-12-E-P5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI10-12-E-P5 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11192 pcs Datuen fitxa SWI10-12-E-P5.pdf
pisu 0.212 lb (96.16g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.72" L x 1.13" W x 3.06" H (69.0mm x 28.8mm x 77.7mm)
Series SWI10-E (10W) Eskualdea erabilia Europe
Energia (Watts) 10W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 102-4135
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea CEE 7/16
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 1A
Kablearen luzera 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.