| Zenbakiaren zenbakia | SJ5-43502PM | fabrikatzailea | CUI, Inc. |
|---|---|---|---|
| deskribapena | CONN JACK 4COND 3.5MM PNL MT | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 39186 pcs | Datuen fitxa | SJ5-43502PM.pdf |
| Tentsioaren balioa | 34VAC/DC | Hariaren tamaina | - |
| Bukaera | Solder Eyelet(s) | Seinalearen lerroak | Stereo (4 Conductor, TRRS) |
| estali | Unshielded | Series | - |
| Panelaren zuloaren tamaina | 0.276" (7.00mm) | Packaging | Bulk |
| Beste izenak | 045-1340R CP5-43502PM SJ543502PM |
Tenperatura operatiboa | -20°C ~ 60°C |
| Posizio / kontaktu kopurua | 4 Conductors, 4 Contacts | Muntaketa mota | Panel Mount |
| Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) | Luzera / sakonera estaltzea | - |
| Isolamendu kolorea | - | Industria Aktibitate Akoplatua Diametroa | 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone |
| Barne hartzen ditu | - | Etxebizitza materiala | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Generoa | Female | Ezaugarriak | - |
| Deskribapen zehatza | 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (4 Conductor, TRRS) Connector Solder Eyelet(s) | Uneko balorazioa | 1A |
| Harremanetarako materiala: platerak | Nickel | Harremanetarako materiala | Copper Alloy |
| Kable irekitzea | - | Gorputzaren materiala | Brass |
| Gorputz kolorea | Silver, Black | Eguneko diametroa | 0.142" (3.60mm) |