SJ1-43502PM
CUI, Inc.CUI, Inc.
SJ1-43502PM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SJ1-43502PM
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena CONN JACK 3COND 3.5MM PNL MT
Fitxak: SJ1-43502PM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
SJ1-43502PMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SJ1-43502PM fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena CONN JACK 3COND 3.5MM PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43524 pcs Datuen fitxa SJ1-43502PM.pdf
Tentsioaren balioa 12VDC Hariaren tamaina -
Bukaera Solder Eyelet(s) Seinalearen lerroak Stereo (4 Conductor, TRRS)
estali Unshielded Series -
Panelaren zuloaren tamaina - Packaging Bulk
Beste izenak CP-SJ1-43502PM Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Posizio / kontaktu kopurua 4 Conductors, 4 Contacts Muntaketa mota Panel Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Luzera / sakonera estaltzea 0.551" (14.00mm)
Isolamendu kolorea - Industria Aktibitate Akoplatua Diametroa 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Barne hartzen ditu 2 pcs - 1 Connector, 1 Nut Etxebizitza materiala Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Generoa Female Ezaugarriak Mounting Hardware
Deskribapen zehatza 3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (4 Conductor, TRRS) Connector Solder Eyelet(s) Uneko balorazioa 1A
Harremanetarako materiala: platerak Tin Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kable irekitzea - Gorputzaren materiala Brass
Gorputz kolorea Silver, Black Eguneko diametroa 0.142" (3.60mm)