PVB3-D12-D15-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PVB3-D12-D15-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVB3-D12-D15-D
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Fitxak: PVB3-D12-D15-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
7 pcs
14 pcs
28 pcs
56 pcs
105 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Mezua
PVB3-D12-D15-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVB3-D12-D15-D fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5363 pcs Datuen fitxa PVB3-D12-D15-D.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series PVB3-D Energia (Watts) 3W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 10 Leads
Beste izenak 102-2866
PVB3D12D15D
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 82%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 18V Input Uneko - Irteera (Max) 100mA, 100mA