PSF-75-C-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSF-75-C-CNF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSF-75-C-CNF
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 2X27.6V 75W
Fitxak: PSF-75-C-CNF.pdf
  • Mezua
PSF-75-C-CNFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSF-75-C-CNF fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 2X27.6V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5973 pcs Datuen fitxa PSF-75-C-CNF.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 27.6V Tentsioa - Irteera 1 27.6V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.10" L x 3.84" W x 1.48" H (129.5mm x 97.5mm x 37.5mm)
Series PSF-75 Energia (Watts) 75W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 27.6V 27.6V 2.75A, 1.15A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2.75A, 1.15A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PSF-75-D-CNF
PSF-75-D-CNF
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X27.6V 5V 75W
Stockean: 2754 pcs
Deskarga: PSF-75-D-CNF.pdf
RFQ
PSF-75-D
PSF-75-D
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
Stockean: 3190 pcs
Deskarga: PSF-75-D.pdf
RFQ
PSF-155-D-CNF
PSF-155-D-CNF
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X27.6V 5V 155W
Deskarga: PSF-155-D-CNF.pdf
PSF-75-A-CNF
PSF-75-A-CNF
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X13.8V 75W
Deskarga: PSF-75-A-CNF.pdf
PSF-75-C
PSF-75-C
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X27.6V 75W
Deskarga: PSF-75-C.pdf
PSF1PXA1.5MBU
PSF1PXA1.5MBU
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: HIGH SPEED TWINAXIAL CABLE ASSEM
Deskarga: PSF1PXA1.5MBU.pdf
PSF-75-A
PSF-75-A
Deskarga: PSF-75-A.pdf
PSF1PXA1.5MWH
PSF1PXA1.5MWH
fabrikatzaileak: Panduit
Deskarga: PSF1PXA1.5MWH.pdf
PSF1PXA1.5MBL
PSF1PXA1.5MBL
Deskarga: PSF1PXA1.5MBL.pdf
PSF-75-B
PSF-75-B
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 75W
Deskarga: PSF-75-B.pdf
PSF-75-B-CNF
PSF-75-B-CNF