PSF-155-C-CF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSF-155-C-CF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSF-155-C-CF
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 2X27.6V 155W
Fitxak: PSF-155-C-CF.pdf
  • Mezua
PSF-155-C-CFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSF-155-C-CF fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 2X27.6V 155W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4243 pcs Datuen fitxa PSF-155-C-CF.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 27.6V Tentsioa - Irteera 1 27.6V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.10" L x 3.84" W x 1.48" H (129.5mm x 97.5mm x 37.5mm)
Series PSF-155 Energia (Watts) 155W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 27.6V 27.6V 3.65A, 1.7A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 3.65A, 1.7A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PSF-100-D-CNF
PSF-100-D-CNF
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X27.6V 5V 100W
Stockean: 3954 pcs
Deskarga: PSF-100-D-CNF.pdf
RFQ
PSF-155-D-CF
PSF-155-D-CF
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X27.6V 5V 155W
Stockean: 2820 pcs
Deskarga: PSF-155-D-CF.pdf
RFQ
PSF-75-B
PSF-75-B
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X13.8V 5V 75W
Deskarga: PSF-75-B.pdf
PSF-75-A-CNF
PSF-75-A-CNF
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X13.8V 75W
Deskarga: PSF-75-A-CNF.pdf
PSF-155-A-CF
PSF-155-A-CF
deskribapena: AC/DC CONVERTER 2X13.8V 155W
Deskarga: PSF-155-A-CF.pdf
PSF-75-A
PSF-75-A