PSE-3000-48-F
CUI, Inc.CUI, Inc.
PSE-3000-48-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PSE-3000-48-F
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 3000W
Fitxak: PSE-3000-48-F.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 193 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 193 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
  • Mezua
PSE-3000-48-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PSE-3000-48-F fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 3000W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 193 pcs Datuen fitxa PSE-3000-48-F.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Front End Tamaina / dimentsioa 14.00" L x 4.00" W x 1.60" H (355.6mm x 101.6mm x 41.0mm)
Series PSE-3000 Energia (Watts) 3000W
Beste izenak 102-3695
PSE300048F
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Rack Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 94% Deskribapen zehatza Front End AC DC Converter 1 Output 48V 62.5A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 62.5A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.