PRMC3-D24-D15-S
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRMC3-D24-D15-S
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Fitxak: PRMC3-D24-D15-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
40 pcs
  • Mezua
PRMC3-D24-D15-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRMC3-D24-D15-S fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7383 pcs Datuen fitxa PRMC3-D24-D15-S.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 -15V Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Series PRMC3-S Energia (Watts) 3W
Pakete / kasua 8-SIP Module, 7 Leads Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 100mA, 100mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.