PLDS60-D-277A
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLDS60-D-277A
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Fitxak: PLDS60-D-277A.pdf
  • Mezua
PLDS60-D-277Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLDS60-D-277A fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena PWR SUPPLY LED DVR AC/DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5575 pcs Datuen fitxa PLDS60-D-277A.pdf
pisu 1.0 lbs (454g) Tentsioa - Irteera 26 ~ 48 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 6.89" L x 1.58" W x 1.10" H (175.0mm x 40.0mm x 28.0mm) Series PLDS60
balorazio IP67 Energia (Watts) 60W
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 90%
dimming - Deskribapen zehatza 1.25A 26 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Homologazioak CE, cURus