PLDA40-840-277DAR
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PLDA40-840-277DAR
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena PWR SUPPLY LED DVR AC/DC
Fitxak: PLDA40-840-277DAR.pdf
  • Mezua
PLDA40-840-277DARren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PLDA40-840-277DAR fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena PWR SUPPLY LED DVR AC/DC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4875 pcs Datuen fitxa PLDA40-840-277DAR.pdf
pisu 0.772 lb (350.17g) Tentsioa - Irteera 9 ~ 48 V
Tentsioa - isolamendua 3.75kV Tentsioa - Sarrera (min) 90VAC
Tentsioa - Input (Max) 305VAC Mota Constant Current
topologia AC DC Converter Amaiera estiloa Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 6.61" L x 1.58" W x 0.99" H (168.0mm x 40.0mm x 25.2mm) Series PLDA40
balorazio IP67 Energia (Watts) 40W
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak OTP, OVP, SCP Eraginkortasuna 88%
dimming DALI Deskribapen zehatza 840mA 9 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Uneko - Irteera (Max) 840mA Homologazioak CE, cURus, PSE, TUV