PDRA-240-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
PDRA-240-48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PDRA-240-48
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC-DC, 240 W, 48 VDC, SINGLE OUT
Fitxak: PDRA-240-48.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 870 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 870 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
PDRA-240-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PDRA-240-48 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC-DC, 240 W, 48 VDC, SINGLE OUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 870 pcs Datuen fitxa PDRA-240-48.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.72" L x 2.36" W x 4.92" H (120.0mm x 60.0mm x 125.0mm)
Series PDRA Energia (Watts) 240W
Beste izenak 102-4965 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota DIN Rail
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 5A 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 5A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.