PCM-400-D1224-CF
CUI, Inc.CUI, Inc.
PCM-400-D1224-CF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PCM-400-D1224-CF
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W
Fitxak: PCM-400-D1224-CF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 468 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 468 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
PCM-400-D1224-CFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PCM-400-D1224-CF fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 24V 400W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 468 pcs Datuen fitxa PCM-400-D1224-CF.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 6.00" L x 4.00" W x 2.15" H (152.4mm x 101.6mm x 54.5mm)
Series PCM-400 Energia (Watts) 400W
Beste izenak PCM400D1224CF Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V 24V 12.5A, 8.33A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 12.5A, 8.33A