PBO-3-S24-B
CUI, Inc.CUI, Inc.
PBO-3-S24-B Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PBO-3-S24-B
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC DC CONVERTER 24V 3W
Fitxak: PBO-3-S24-B.pdf
  • Mezua
PBO-3-S24-Bren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PBO-3-S24-B fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC DC CONVERTER 24V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11684 pcs Datuen fitxa PBO-3-S24-B.pdf
pisu 0.013 lb (5.9g) Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - Input 85 ~ 305 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 1.38" L x 0.71" W x 0.43" H (35.0mm x 18.0mm x 11.0mm)
Series PBO-3 Energia (Watts) 3W
Pakete / kasua 12-SIP Module, 6 Leads Beste izenak 102-4075
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu erregulazioa ±2.5% Lineako araudia ±1.5%
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak DC Input Capable
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 125mA 85 ~ 305 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 125mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.