NDM2Z-50HT-DEMO-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
NDM2Z-50HT-DEMO-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NDM2Z-50HT-DEMO-D
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena NOVUM NDM2Z-50HT BRD W/ DONGLE
Fitxak: NDM2Z-50HT-DEMO-D.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 537 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 537 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3 pcs
  • Mezua
NDM2Z-50HT-DEMO-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NDM2Z-50HT-DEMO-D fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena NOVUM NDM2Z-50HT BRD W/ DONGLE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 537 pcs Datuen fitxa NDM2Z-50HT-DEMO-D.pdf
Tentsioa - Irteera 1.2V Tentsioa - Input 4.5 V ~ 14 V
Erabilitako IC / Taldea NDM2Z-50 Edukien hornitua Board(s)
Series Novum® Erreguladorearen Topologia Buck
Energia - Irteera 165W Irteerak eta motak 1, Non-Isolated
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Helburu nagusia DC/DC, Step Down
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Maiztasuna: aldatzea 320kHz
Deskribapen zehatza NDM2Z-50 Novum® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Uneko - Irteera 50A