HSS-B20-NP-01
CUI, Inc.CUI, Inc.
HSS-B20-NP-01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSS-B20-NP-01
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEATSINK TO-220 4.1W ALUMINUM
Fitxak: HSS-B20-NP-01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
HSS-B20-NP-01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSS-B20-NP-01 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena HEATSINK TO-220 4.1W ALUMINUM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 472843 pcs Datuen fitxa HSS-B20-NP-01.pdf
Zabalera 0.775" (19.68mm) Mota Board Level
forma Rectangular, Fins Series -
Power Dissipation @ Tenperatura igoera 4.1W @ 75°C Paketeak hoztuta TO-220
Material amaitzea Black Anodized Material Aluminum
Luzera 0.787" (20.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.303" (7.70mm) diametroa -
Deskribapen zehatza Heat Sink TO-220 Aluminum 4.1W @ 75°C Board Level California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.