HSE-B381-045H
CUI, Inc.CUI, Inc.
HSE-B381-045H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HSE-B381-045H
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 38
Fitxak: HSE-B381-045H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1800 pcs
  • Mezua
HSE-B381-045Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HSE-B381-045H fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena HEAT SINK, EXTRUSION, TO-220, 38 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 127632 pcs Datuen fitxa HSE-B381-045H.pdf
Zabalera 1.772" (45.00mm) Mota Board Level, Vertical
forma Rectangular, Fins Series HSE
Power Dissipation @ Tenperatura igoera 9.9W @ 75°C Paketeak hoztuta TO-220
Material amaitzea Black Anodized Material Aluminum Alloy
Luzera 1.500" (38.10mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera Oinarria (Amaiera Altuera) 0.500" (12.70mm) diametroa -
Deskribapen zehatza Heat Sink TO-220 Aluminum Alloy 9.9W @ 75°C Board Level, Vertical California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.