EPS150040-P6P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EPS150040-P6P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W
Fitxak: EPS150040-P6P.pdf
  • Mezua
EPS150040-P6Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EPS150040-P6P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4124 pcs Datuen fitxa EPS150040-P6P.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 15V
Tentsioa - Input 100 ~ 132 VAC Tamaina / dimentsioa 2.45" L x 1.06" W x 1.65" H (62.3mm x 26.8mm x 42.0mm)
Series EPS (6W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 6W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak EPS150040P6P
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 15V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 400mA Kablearen luzera 72" (1.83m)