EMSA180100-P5P-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMSA180100-P5P-SZ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMSA180100-P5P-SZ
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W
Fitxak: EMSA180100-P5P-SZ.pdf
  • Mezua
EMSA180100-P5P-SZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMSA180100-P5P-SZ fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6932 pcs Datuen fitxa EMSA180100-P5P-SZ.pdf
pisu 0.525 lb (238.14g) Tentsioa - Irteera 18V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.91" L x 1.71" W x 1.39" H (74.0mm x 43.5mm x 35.3mm)
Series EMSA (18W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 18W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 036-3000R
EMSA180100P5PSZ
T1093-P5P
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Multi-Blade (Included)
Sarrerako konektorea Multi-Blade inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level V Deskribapen zehatza 18V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input
Uneko - Irteera (Max) 1A Kablearen luzera 60.2" (1.53m)