EMMA180167-P5P-IC
CUI, Inc.CUI, Inc.
EMMA180167-P5P-IC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMMA180167-P5P-IC
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W
Fitxak: EMMA180167-P5P-IC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
EMMA180167-P5P-ICren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMMA180167-P5P-IC fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2717 pcs Datuen fitxa EMMA180167-P5P-IC.pdf
pisu 0.662 lb (300.28g) Tentsioa - Irteera 18V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.28" L x 2.44" W x 1.45" H (108.7mm x 62.0mm x 36.7mm)
Series EMMA (30W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 30W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 036-8208R
EMMA180167P5PIC
T1225-P5P
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max)
Sarrera mota Multi-Blade (Included) Sarrerako konektorea Multi-Blade
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level V
Deskribapen zehatza 18V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Uneko - Irteera (Max) 1.67A
Kablearen luzera 70.9" (1.80m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.