DTS240125UTC-P5P
CUI, Inc.CUI, Inc.
DTS240125UTC-P5P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS240125UTC-P5P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W
Fitxak: DTS240125UTC-P5P.pdf
  • Mezua
DTS240125UTC-P5Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS240125UTC-P5P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4227 pcs Datuen fitxa DTS240125UTC-P5P.pdf
pisu 0.384 lb (174.18g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Series - Eskualdea erabilia -
Energia (Watts) 30W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DTS240125UTCP5P
T817
T817-ND
T817-P5P
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord
Sarrerako konektorea IEC 320-C8 inprimakia Desktop (Class II)
Eraginkortasuna 60% Deskribapen zehatza 24V 30W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Kablearen luzera 72" (1.83m)