DTS180333UD/AC5-Z5N
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS180333UD/AC5-Z5N
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W
Fitxak:
  • Mezua
DTS180333UD/AC5-Z5Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS180333UD/AC5-Z5N fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6009 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 18V
Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC Tamaina / dimentsioa -
Series - Eskualdea erabilia -
Energia (Watts) 60W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DTS180333UD/AC5Z5N
DTS180333UDAC5Z5N
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord
Sarrerako konektorea IEC 320-C8 inprimakia Desktop (Class II)
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 18V 60W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Uneko - Irteera (Max) 3.33A Kablearen luzera 72" (1.83m)