DTS120125UDC-P9P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS120125UDC-P9P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W
Fitxak:
  • Mezua
DTS120125UDC-P9Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS120125UDC-P9P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 15W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5377 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.54" L x 2.28" W x 1.10" H (90.0mm x 58.0mm x 28.0mm)
Series - Eskualdea erabilia -
Energia (Watts) 15W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DTS120125UDCP9P
Tenperatura operatiboa 10°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord
Sarrerako konektorea IEC 320-C8 inprimakia Desktop (Class II)
Eraginkortasuna 70% Deskribapen zehatza 12V 15W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Uneko - Irteera (Max) 1.25A Kablearen luzera 72" (1.83m)