DTS050240U/AC1-P6P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DTS050240U/AC1-P6P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DTS050240U/AC1-P6Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DTS050240U/AC1-P6P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5541 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 5V
Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC Tamaina / dimentsioa -
Series - Eskualdea erabilia -
Energia (Watts) 12W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DTS050240U/AC1P6P
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Cord
Sarrerako konektorea IEC 320-C8 inprimakia Desktop (Class II)
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 5V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
Uneko - Irteera (Max) 2.4A Kablearen luzera 72" (1.83m)