DPS240075U-P7P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPS240075U-P7P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPS240075U-P7Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPS240075U-P7P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4221 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC Tamaina / dimentsioa 3.19" L x 2.09" W x 1.65" H (81.0mm x 53.0mm x 42.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 18W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Beste izenak DPS240075UP7P
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 24V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 750mA Kablearen luzera 72" (1.83m)