DPS240050UPS-P9/RN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPS240050UPS-P9/RN
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Fitxak:
  • Mezua
DPS240050UPS-P9/RNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPS240050UPS-P9/RN fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6278 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.36" L x 1.73" W x 0.98" H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 12W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DPS240050UPS-P9RN
DPS240050UPSP9/RN
Tenperatura operatiboa 10°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna 65% Deskribapen zehatza 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kablearen luzera 72" (1.83m)