DPS120085UPS-P13P
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPS120085UPS-P13P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Fitxak:
  • Mezua
DPS120085UPS-P13Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPS120085UPS-P13P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5635 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.36" L x 1.73" W x 0.98" H (60.0mm x 44.0mm x 25.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 10W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DPS120085UPSP13P
Tenperatura operatiboa 10°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna 60% Deskribapen zehatza 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 850mA Kablearen luzera 72" (1.83m)