DPS120083U-Z6P-DF
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPS120083U-Z6P-DF
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Fitxak:
  • Mezua
DPS120083U-Z6P-DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPS120083U-Z6P-DF fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2713 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.35" L x 2.13" W x 0.78" H (85.0mm x 54.0mm x 19.8mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 10W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DPS120083UZ6PDF
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna 70% Deskribapen zehatza 12V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 830mA Kablearen luzera 47.2" (1.20m)