DPD240040-P7/RP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD240040-P7/RP
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPD240040-P7/RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD240040-P7/RP fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2798 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 3.06" L x 2.19" W x 1.77" H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 9.6W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Beste izenak DPD240040P7/RP
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 24V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 400mA Kablearen luzera 72" (1.83m)