DPD240040-P1P-TK
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD240040-P1P-TK
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W
Fitxak: DPD240040-P1P-TK.pdf
  • Mezua
DPD240040-P1P-TKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD240040-P1P-TK fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4855 pcs Datuen fitxa DPD240040-P1P-TK.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 3.06" L x 2.19" W x 1.77" H (77.6mm x 55.6mm x 45.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 9.6W polarizazio Positive Tip, Negative Sleeve
Irteerako konektorea Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm Beste izenak DPD240040P1PTK
T432-P1P
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 24V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 400mA Kablearen luzera 72" (1.83m)