DPD120080E-Z6P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD120080E-Z6P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPD120080E-Z6Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD120080E-Z6P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4679 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 230VAC Tamaina / dimentsioa 3.19" L x 2.20" W x 1.89" H (81.0mm x 56.0mm x 48.0mm)
Series - Eskualdea erabilia Europe
Energia (Watts) 9.6W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DPD120080EZ6P
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea CEE 7/16 inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 800mA Kablearen luzera 72" (1.83m)