DPD120080-Z6P-TC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD120080-Z6P-TC
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPD120080-Z6P-TCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD120080-Z6P-TC fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3314 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 3.72" L x 2.32" W x 1.81" H (94.5mm x 59.0mm x 46.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 9.6W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DPD120080Z6PTC
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12V 9.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 800mA Kablearen luzera 72" (1.83m)