DPD120050-P7N-TC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD120050-P7N-TC
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
  • Mezua
DPD120050-P7N-TCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD120050-P7N-TC fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4815 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 6W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Beste izenak DPD120050P7NTC
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kablearen luzera 72" (1.83m)
Homologazioak - eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DPD120050-P7P
DPD120050-P7P
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Stockean: 3641 pcs
Deskarga:
RFQ
DPD120050-P7/RP
DPD120050-P7/RP
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
Stockean: 3817 pcs
Deskarga:
RFQ
DPD120050-P7N
DPD120050-P7N