DPD120050-P1P-TK
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD120050-P1P-TK
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Fitxak: DPD120050-P1P-TK.pdf
  • Mezua
DPD120050-P1P-TKren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD120050-P1P-TK fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6833 pcs Datuen fitxa DPD120050-P1P-TK.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.72" L x 1.77" W x 1.54" H (69.0mm x 45.0mm x 39.1mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 6W polarizazio Positive Tip, Negative Sleeve
Irteerako konektorea Phono Plug, 3.5mm O.D. x 14.5mm Beste izenak DPD120050P1PTK
T425-P1P
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kablearen luzera 72" (1.83m)
Homologazioak cULus eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DPD120050-P5/RN
DPD120050-P5/RN
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
Stockean: 6964 pcs
Deskarga:
RFQ
DPD120050-P1P
DPD120050-P1P
fabrikatzaileak: CUI, Inc.