DPD120030-Z6P-TC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD120030-Z6P-TC
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
  • Mezua
DPD120030-Z6P-TCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD120030-Z6P-TC fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5356 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 3.6W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DPD120030Z6PTC
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 300mA Kablearen luzera 72" (1.83m)
Homologazioak - eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DPD120030-Z6P
DPD120030-Z6P
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W