DPD120030-P13P
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD120030-P13P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W
  • Mezua
DPD120030-P13Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD120030-P13P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3691 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 3.6W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.7mm I.D. x 4.0mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DPD120030P13P
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12V 3.6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 300mA Kablearen luzera 72" (1.83m)
Homologazioak - eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DPD120030-P13P-TC
DPD120030-P13P-TC
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 4W