DPD090010-Z6N-SZ
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD090010-Z6N-SZ
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADPTR 9V 900MW
Fitxak: DPD090010-Z6N-SZ.pdf
  • Mezua
DPD090010-Z6N-SZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD090010-Z6N-SZ fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADPTR 9V 900MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4368 pcs Datuen fitxa DPD090010-Z6N-SZ.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 9V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 900mW polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DPD090010Z6NSZ
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 9V 900mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 100mA Kablearen luzera 72" (1.83m)