DPD090010-P14/RP-SZ
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD090010-P14/RP-SZ
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW
Fitxak: DPD090010-P14/RP-SZ.pdf
  • Mezua
DPD090010-P14/RP-SZren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD090010-P14/RP-SZ fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 900MW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3559 pcs Datuen fitxa DPD090010-P14/RP-SZ.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 9V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 900mW polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 1.7mm I.D. x 4.8mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DPD090010-P14RPSZ
DPD090010P14/RPSZ
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 9V 900mW AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 100mA Kablearen luzera 72" (1.83m)