DPD055050-P9/RP
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD055050-P9/RP
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.5V 3W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPD055050-P9/RPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD055050-P9/RP fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.5V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6655 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 5.5V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.36" L x 1.99" W x 1.61" H (60.0mm x 50.5mm x 41.0mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 2.8W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 1.1mm I.D. x 3.8mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DPD055050P9/RP
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 5.5V 2.8W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kablearen luzera 72" (1.83m)