DPD050055-P6N-TC
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPD050055-P6N-TC
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W
Fitxak:
  • Mezua
DPD050055-P6N-TCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPD050055-P6N-TC fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4320 pcs Datuen fitxa
pisu - Tentsioa - Irteera 5V
Tentsioa - Input 120VAC Tamaina / dimentsioa 2.32" L x 1.77" W x 1.56" H (59.0mm x 45.0mm x 39.5mm)
Series - Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 2.5W polarizazio Negative Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DPD050055P6NTC
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 5V 2.5W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kablearen luzera 72" (1.83m)