DPA120100-Z6P
CUI, Inc.CUI, Inc.
DPA120100-Z6P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPA120100-Z6P
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Mezua
DPA120100-Z6Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPA120100-Z6P fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5362 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 12VAC Tentsioa - Input 120VAC
Tamaina / dimentsioa - Series -
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 12W
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak DPA120100Z6P
Q1434489
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1A Kablearen luzera -