DPA120100-P9-TC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPA120100-P9-TC
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Mezua
DPA120100-P9-TCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPA120100-P9-TC fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3363 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 12VAC Tentsioa - Input 120VAC
Tamaina / dimentsioa - Series -
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 12W
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.05mm I.D. x 3.8mm O.D. Beste izenak DPA120100P9TC
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1A Kablearen luzera -