DPA120100-P6-TC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPA120100-P6-TC
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
  • Mezua
DPA120100-P6-TCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPA120100-P6-TC fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5006 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 12VAC Tentsioa - Input 120VAC
Tamaina / dimentsioa - Series -
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 12W
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Beste izenak DPA120100P6TC
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12VAC 1A AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1A Kablearen luzera -
Homologazioak - eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DPA120100-P7/R-TC
DPA120100-P7/R-TC
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Stockean: 5077 pcs
Deskarga:
RFQ
DPA120100-P6
DPA120100-P6
fabrikatzaileak: CUI, Inc.