DPA120060-P7
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DPA120060-P7
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DPA120060-P7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DPA120060-P7 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/AC WALL MOUNT ADAPTER 12V 7W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3969 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - Irteera 12VAC Tentsioa - Input 120VAC
Tamaina / dimentsioa - Series -
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 7W
Irteerako konektorea Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm Beste izenak DPA120060P7
Tenperatura operatiboa - Karga elektrikoaren kontsumoa ez -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza 12VAC 600mA AC/AC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 600mA Kablearen luzera -