CP602040395H
CUI, Inc.CUI, Inc.
CP602040395H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP602040395H
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena PELTIER, 20 X 40 X 3.95 MM, 6.0
Fitxak: CP602040395H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CP602040395Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP602040395H fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena PELTIER, 20 X 40 X 3.95 MM, 6.0 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4009 pcs Datuen fitxa CP602040395H.pdf
Tentsioa - Geh 7.6V Series CP60H
Erresistentzia 1.09 Ohms Qmax @ Th 27.5W @ 27°C
Eskema L x W x H 40.00mm x 20.00mm x 3.95mm Beste izenak 102-4691
Tenperatura operatiboa 80°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Lead Wires, Sealed - Silicone RTV Deskribapen zehatza Peltier Module 40.00mm x 20.00mm x 3.95mm 27.5W @ 27°C 6.0A 80°C
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C Uneko - Geh 6.0A