CP455535H
CUI, Inc.CUI, Inc.
CP455535H Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CP455535H
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena PELTIER, 50 X 50 X 5.35 MM, 4.5
Fitxak: CP455535H.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
CP455535Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CP455535H fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena PELTIER, 50 X 50 X 5.35 MM, 4.5 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1393 pcs Datuen fitxa CP455535H.pdf
Tentsioa - Geh 15.7V Series CP45H
Erresistentzia 2.50 Ohms Qmax @ Th 41.0W @ 27°C
Eskema L x W x H 50.00mm x 50.00mm x 5.35mm Beste izenak 102-4689
Tenperatura operatiboa 100°C Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Lead Wires, Sealed - Silicone RTV Deskribapen zehatza Peltier Module 50.00mm x 50.00mm x 5.35mm 41.0W @ 27°C 4.5A 100°C
Delta Tmax @ Th 70°C @ 27°C Uneko - Geh 4.5A