CME-1538-100LB
CUI, Inc.CUI, Inc.
CME-1538-100LB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CME-1538-100LB
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena MIC COND ANALOG OMNI -38DB
Fitxak: CME-1538-100LB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CME-1538-100LBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CME-1538-100LB fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena MIC COND ANALOG OMNI -38DB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27523 pcs Datuen fitxa CME-1538-100LB.pdf
Tentsio-tartea 2V ~ 10V Tentsioaren balioa 2V
Mota Electret Condenser Bukaera Wire Leads
Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm) forma Circular
Series - sentikortasuna -38dB ±3dB @ 94dB SPL
S / N erlazioa 58dB balorazio IP67 - Dust Tight, Waterproof
Portuaren kokapena Top Packaging Bulk
Irteerako mota Analog Beste izenak 033-4033R
CME1538100LB
inpedantzia 2.2 kOhms Altuera (Max) 0.114" (2.90mm)
Maiztasun-tartea 20Hz ~ 20kHz Zuzendaritza Omnidirectional
Deskribapen zehatza 20Hz ~ 20kHz Analog Microphone Electret Condenser 2V ~ 10V Omnidirectional (-38dB ±3dB @ 94dB SPL) Wire Leads Egungo hornidura 500µA