CMC-9745-L100
CUI, Inc.CUI, Inc.
CUI, Inc.
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CMC-9745-L100
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena MIC COND ANALOG UNI -37DB
Fitxak: CMC-9745-L100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
CMC-9745-L100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CMC-9745-L100 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena MIC COND ANALOG UNI -37DB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28165 pcs Datuen fitxa CMC-9745-L100.pdf
Tentsio-tartea 1.5V ~ 9V Tentsioaren balioa 1.5V
Mota Electret Condenser Series CMC
sentikortasuna -37dB ±3dB @ 94dB SPL S / N erlazioa 69dB
balorazio - Portuaren kokapena Top
Irteerako mota Analog Beste izenak 102-4643
CMC-9745-L100-ND
inpedantzia 2 kOhms Maiztasun-tartea 100Hz ~ 12kHz
Zuzendaritza Unidirectional Deskribapen zehatza 100Hz ~ 12kHz Analog Microphone Electret Condenser 1.5V ~ 9V Unidirectional (-37dB ±3dB @ 94dB SPL)